E-learning CMAS

Jeśli szukasz elastycznego sposobu, wpasowania kursu nurkowego w twój plan zajęć, to materiały nauki online (E-Learning) mogą pomóc w przygotowaniu teoretycznym.

Kurs nurkowania CMAS E-learning


Jeśli szukasz elastycznego sposobu, wpasowania kursu nurkowego w twój plan zajęć, to materiały nauki online (E-Learning) mogą pomóc w przygotowaniu teoretycznym.

Zalety e-learningu

Jak korzystać efektywnie z e-learningu.

E-learning jest doskonały do rozwijania Twojej wiedzy nurkowej. Możesz w zaciszu domowym opanować 80-90% wiedzy wymaganej do danego kursu. Nawet najlepsze materiały nie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, więc kiedy masz wątpliwości lub czegoś nie rozumiesz zapisz to i skonsultuj z instruktorem na kolejnych zajęciach lub po skończeniu danego rozdziału, przez Internet. Instruktor zapewni Ci te brakujące 20-10% wiedzy.

Kurs nurkowania to nie tylko wiedza, to również posiadanie określonych umiejętności, doświadczenia i znajomość sprzętu. Te kolejne elementy jest w stanie zapewnić wyłącznie Instruktor nurkowania podczas zajęć basenowych czy na wodach otwartych. Pod jego okiem opanujesz wymagane umiejętności, jego uwagi pozwolą osiągnąć sukces znacznie szybciej. Doświadczenie można zdobyć praktykując nurkowanie.

Obsługa sprzętu to również umiejętność, której najłatwiej nauczyć się dotykając fizycznie sprzętu – przekonasz się, że większość rzeczy jest banalnie prosta. Zdaję sobie sprawę, że opis części ćwiczeń jest nudny i powstał abyś mógł do niego wrócić i na spokojnie wszystko przemyśleć. Jeżeli napotkasz znak jak poniżej możesz tę stronę przelecieć oczami nie wnikając w szczegóły, wrócisz do niej po zajęciach praktycznych.

Materiały CMAS E-Learning bezpłatne

To nie są oficjalne materiały CMAS, ale mam nadzieję, że będą pomocne.

Materiały CMAS E-Learning płatne

Materiały zostały przygotowane podobnie jak w innych federacjach. Uczysz się samodzielnie czytając materiały, rozwiązując quizy i egzaminy. Postępy w nauce są zapisywane w bazie danych.

Dostęp dla kursanta E-learning »

Dostęp dla instruktora E-learning »

Struktura stopni CMAS

Struktura stopni CMAS

CMAS posiada własną ścieżkę szkolenie, warto się z nią zapoznać bardziej szczegółowo.

>CMAS Eksplorator

Eksplorator

Kurs Eksplorator pozwala zwiększyć twoją pewność siebie i budować nowe umiejętności nurkowe.

CMAS nocne

Nurkowanie nocne

Kurs zaznajomi Cię z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, korzyściami nurkowania w nocy.