React Right SSI - pierwsza pomoc medyczna

Techniki pierwszej pomocy są stale udoskonalane, co czyni ten kurs cennym zarówno dla nowych, jak i doświadczonych uczestników programu "SSI React Right".

Dry Suit Diving - nurkowanie w skafandrze suchym.

Gratulujemy podjęcia decyzji dotyczącej pogłębienia wiedzy z zakresu udzielania pomocy w sytuacjach nagłych. Połącz ten kurs z programem "SSI Diver Stress & Rescue" a zdobędziesz pełniejszą wiedzę, jak postępować w sytuacjach nagłych, które mogą wystąpić podczas nurkowania.

Techniki pierwszej pomocy są stale udoskonalane, co czyni ten kurs cennym zarówno dla nowych, jak i doświadczonych uczestników programu "SSI React Right". Kurs składa się z dwóch części. W części pierwszej będziesz uczyć się samodzielnie, na podstawie materiałów dostępnych w opcji e-learningu i weryfikować wiedzę rozwiązując pytania kontrolne, we własnym tempie oraz w miejscu odpowiednim dla ciebie.

Część druga to zajęcia praktyczne, rozwijające umiejętności, prowadzona przez instruktora SSI React Right Instructor, w której udoskonalisz i zademonstrujesz swoje nowe umiejętności z zakresu pierwszej pomocy w scenach pozorowanych, odwzorowujących realistyczne zdarzenia. Podczas zajęć będziesz mieć możliwość zadawania pytań oraz zdania pisemnego egzaminu. Po zrealizowaniu wszystkich wymagań tego kursu zostaniesz certyfikowanym "SSI React Right Provider". Certyfikat jest ważny przez 2 lata.

Kurs ten nie może zastąpić Kursu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy (oraz wyższych kwalifikacji).


Struktura stopni SSI

Struktura stopni SSI

SSI posiada własną ścieżkę szkolenie, warto się z nią zapoznać bardziej szczegółowo.

>Advanced Adventurer

Advanced Adventurer

Kurs Advanced Adventurer pozwala zwiększyć twoją pewność siebie i budować nowe umiejętności nurkowe.

Enriched Air Nitrox

Enriched Air Nitrox

Kurs zaznajomi Cię z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, korzyściami nurkowania na nitroksie.