Kursy nurkowania Kraków

Podstawowy stopień nurkowy, od którego większość osób zaczyna naukę nurkowania to kurs Open Water Diver (popularnie nazywany OWD). Jeżeli chcesz zacząć przejdź bezpośrednio do kursu, tam znajdziesz wszystkie informacje.

kursy w Krakowie


Jak zacząć nurkować?

Nurkowanie jest obecnie bardzo popularne, wiele osób na wyjeździe w rejony tropikalne, zostaje wprost oczarowana życiem podwodnym. Decyzja o rozpoczęciu nurkowania jest oczywistą konsekwencją. Jak zacząć nurkować? Kto może nurkować? Czy nurkowanie jest niebezpieczne? To tylko niektóre pytania. Wszystko o nurkowaniu znajdziesz na naszej stronie, ale jeżeli jesteś naprawdę początkujący zacznij od strony jak zacząć nurkować?

Opcje dla niezdecydowanych

Intro nurkowe

Intro - zanurkuj z instruktorem

Intro nurkowe jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia przygody w podwodnym świecie. Praktycznie każdy - bez ograniczeń wiekowych - może z niego skorzystać. Jedynym warunkiem jest podstawowa umiejętność pływania. Kurs pozwala poznać zasady i przekonać się, czy właśnie taki sposób spędzania wolnego czasu będzie fascynującą rozrywką.


Federacje nurkowe

Kursy nurkowania Kraków PADI

Kursy nurkowania PADI

PADI-Professional Association Diving Instructor. Największa organizacja szkoląca nurków rekreacyjnych. Ponad 900 000 wydanych certyfikatów rocznie. Zrzesza około 100 000 profesjonalnych instruktorów i przewodników nurkowych.


Kursy nurkowania Kraków SSI

Kursy nurkowania SSI

SSI - Scuba Schools International przez ponad 50 lat SSI zapewnia szkolenie, certyfikację nurków oraz zasoby edukacyjne dla nurków, instruktorów nurkowania oraz centrów nurkowych i resortów na całym świecie.


Kursy nurkowania Kraków CMAS

Kursy nurkowania CMAS

Confédération Mondiale des Activités Subaquatiques – federacja zrzeszająca organizacje nurkowe z całego świata, której celem jest promowanie i rozwijanie nurkowania. W Polsce najaktywniej działa KDP (Komisja Działalności Podwodnej).


Kursy nurkowania Kraków DAN

Kursy DAN

DAN jest międzynarodową organizacją typu non-profit. Skrót DAN pochodzi od pierwszych liter nazwy angielskiej tej organizacji: Divers Alert Network, co dosłownie oznacza Alarmową Sieć dla Nurków.


Warsztaty nurkowe w Krakowie

Warsztaty nurkowe

Warsztaty to bardziej luźna forma niż kurs, na warsztatach można ćwiczyć dokładnie to co potrzebujemy poprawić i nie musimy niczego zaliczać. Oczywiście warsztaty mogą przeistoczyć się w kurs zakończony certyfikatem.


Bubblemaker - dla dzieci

Bubblemaker - kurs dla dzieci

Kurs nurkowania Bubblemaker czyli "wytwarzacz bąbelków" przeznaczony jest dla dzieci juz od 8 roku życia. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy. Pozwala doświadczyć nurkowania w bardzo bezpiecznych warunkach - pod okiem instruktora w płytkiej wodzie, maksymalna głębokość to 2 mery.


Przy wszystkich kursach wymagany wcześniejszy kontakt w celu uzyskania materiałów i przygotowania się do zajęć. Pierwsze spotkanie to od razu pierwsze zajęcia, sprawy organizacyjne staramy się załatwić przed kursem, czy to drogą telefoniczną, czy e-mailową.


gdzie szkolimy