Kursy nurkowania SSI

SSI - Scuba Schools International przez ponad 45 lat SSI zapewnia szkolenie, certyfikację nurków oraz zasoby edukacyjne dla nurków, instruktorów nurkowania oraz centrów nurkowych i resortów na całym świecie.

Terminy kursów nurkowania


Terminy kursów znajdziesz na stronie dedykowanej danego kursu. Jeżeli masz z tym problem skontaktuj sie z instruktorem.

Przy wszystkich kursach wymagany wcześniejszy kontakt w celu uzyskania materiałów i przygotowania się do zajęć. Pierwsze spotkanie to od razu pierwsze zajęcia, sprawy organizacyjne staramy się załatwić przed kursem, czy to drogą telefoniczną, czy e-mailową.


Struktura szkolenia  SSI

Struktura szkolenia SSI

SSI - Scuba Schools International przez ponad 45 lat SSI zapewnia szkolenie, certyfikację nurków oraz zasoby edukacyjne dla nurków, instruktorów nurkowania oraz centrów nurkowych i resortów na całym świecie. Od 1970 roku SSI rozrosło się do ponad 30 Centrów Serwisowych, jest reprezentowane w ponad 110 krajach i ponad 2800 miejscach na całym świecie, posiadając materiały szkoleniowe w ponad 30 językach.


Kurs SSI OWD w Krakowie

Kurs OWD SSI

Podstawowy stopień, pozwala samodzielnie nurkować do głębokości 18m. Większość osób swoją przygodę z nurkowaniem zaczyna od tego stopnia.


Kurs SSI OWD w Krakowie

SSI specjalizacje

Specjalizacje są równie ważne, jak kolejne stopnie nurkowe, to na specjalizacjach nauczysz się jak nurkować w skafandrze suchym, w nocy, z łodzi, czy jak robić zdjęcia podwodne. Możesz robić dowolne specjalizacje, które twoim zdaniem są interesujące.


Kurs SSI Advanced Adventurer w Krakowie

Kurs Advanced Adventurer SSI

Kolejny stopień, pozwalający nurkować na głębokość 30m. 5 nurkowań z instruktorem da ci nieprawdopodobną ilość wiedzy i doświadczenia.


Kurs SSI AOWD w Krakowie

Kurs AOWD SSI

Zaawansowany nurek. Po ukończeniu 4 specjalizacji nurkowych SSI (w tym co najmniej dwóch nurkowych) i wykonaniu 24 nurkowań tytuł nadawany jest honorowo przez SSI.


Kursy nurkowania prowadzimy w Krakowie na Zakrzówku

Na stronie nie przedstawiamy wszystkich terminów kursów i specjalizacji, jeżeli jesteś zainteresowany kursem, to najlepiej skontaktuj się z instruktorem. Większość stopni nurkowych odbywa się w małych grupach 4 osobowych, specjalizacje od 2 osób. Jesteś zainteresowany szkoleniem, zadzwoń/napisz bez skrępowania a znajdziemy dogodny termin.

Przejdź do strony danego kursu - tam jest cena i termin

Kursy nurkowania Kraków, szkolenie nurkowe

Nasze zalety: szkolimy w małych grupach, na nowym sprzęcie, , nurkowania w kamieniołomie Zakrzówek-Kraków.

Szkolenie prowadzimy w małych grupach 3-4osób i w zasadzie nie podajemy sztywnych terminów. Dowolny kurs można rozpocząć w każdej chwili, wymogiem jest tylko zebranie się grupy ponad 3 osoby.

Struktura stopni SSI

Struktura stopni SSI

SSI posiada własną ścieżkę szkolenie, warto się z nią zapoznać bardziej szczegółowo.

>Advanced Adventurer

Advanced Adventurer

Kurs Advanced Adventurer pozwala zwiększyć twoją pewność siebie i budować nowe umiejętności nurkowe.

Enriched Air Nitrox

Enriched Air Nitrox

Kurs zaznajomi Cię z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, korzyściami nurkowania na nitroksie.