Kurs nurkowanie głębokie PADI

Deep Diver czyli specjalizacja nurkowania głębokiego pozwala nurkować na głębokość 40m. Może się wydawać że odległość między 30m a 40m to niewiele, jednak dla wielu nurków po wielki skok jakościowy w ich umiejętnościach.

Deep diver PADI


Kurs nurkowanie głębokie PADI | Kraków

Kurs nurkowanie głębokie PADI. Deep Diver czyli specjalizacja nurkowania głębokiego pozwala nurkować na głębokość 40m. Może się wydawać że odległość między 30m a 40m to niewiele, jednak dla wielu nurków po wielki skok jakościowy w ich umiejętnościach.

Celem kursu specjalistycznego PADI Deep Diver - nurkowanie głębokie jest zapoznanie kursantów z umiejętnościami, wiedzą, planowaniem, organizowaniem, procedurami, technikami, problemami, ryzykiem oraz przyjemnością nurkowania na głębokościach pomiędzy 18 m a 40 m. Kurs specjalistyczny PADI Nurkowanie Głębokie jest pomyślany jako bezpieczna, nadzorowana przez Instruktora forma wprowadzenia kursantów w nurkowanie głębokie w ramach limitów nurkowania rekreacyjnego. Umożliwienie kursantom zaplanowania, zorganizowania i przeprowadzenia bezdekompresyjnego nurkowania na głębokości od 18 do 40 metrów.

Czego nauczysz się na kursie nurkowanie głębokie?

Nurkując pamiętaj zawsze o swoim bezpieczeństwie, nurkowanie głębokie jest bardzo ekscytujące, jednak wymaga zapoznania sie kilkoma dodatkowymi technikami, aby było w pełni bezpieczne. Na kursie nauczysz się:

  1. jak bezpiecznie nurkować głęboko,
  2. jak unikać potencjalnych niebezpieczeństw,
  3. jak nurkować przy linie opustowej,
  4. jak planować nurkowanie głębokie,
  5. jak prawidłowo wykonywać przystanki bezpieczeństwa,

Gorąco zapraszam do zapoznania się z materiałem zawartym na stronie Podręcznik nurkowanie głębokie E-Learning, znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje aby bezpiecznie nurkować do głębokości 40m. Jeżeli pragniesz nurkować głębiej, lub dekompresyjnie twoim celem będzie kurs DSAT Deep Diver.

Podręcznik nurkowanie głębokie E-Learning »

Struktura stopni PADI

Struktura stopni PADI

PADI posiada własną ścieżkę szkolenie, warto się z nią zapoznać bardziej szczegółowo.

Advanced Open Water Diver

AOWD

Kurs Advanced Open Water Diver pozwala zwiększyć twoją pewność siebie i budować nowe umiejętności nurkowe.

Enriched Air Diver

Enriched Air Nitrox

Kurs zaznajomi Cię z procedurami, zasadami bezpieczeństwa, korzyściami nurkowania na nitroksie.