Norwegia - Bu

miejsca nurkowe na świecie


BU - NORWEGIA

Majka Budzynska"Bu & Olav-Georg Bu, ”Bu Havferie”, 4380 Hauge i Dalane, Bu,
Norwegia, tel/fax , e-mail

Szanowni nurkowie !!!
Witamy internetowo i zapraszamy do BU, do Norwegii, na wspaniale nurkowania w morzu i we fiordzie.

Przejrzysta woda. Ciekawy świat podwodny. Morskie świetliki. Wraki. Bu to mała rybacka osada położona na połd.-zach. wybrzeżu Norwegii, między Egersund a Flekkefjord. Nad samym Morzem Północnym. Łatwy dojazd. Blisko od promu. Możemy pomoc rezerwować prom.


Bu ze szczytu skały

Nad samym morzem stoi dom rybacki " baza nurkowa (dom z pomarańczowym dachem, centralnie położony), w którym znajduje się kompresor „Wagner. Koszt ładowania 15l butli wynosi 30 NOK (1 NOK = 0,5 zł). W bazie można się przebrać, zostawić sprzęt nurkowy do wysuszenia etc.
Nurkować można z brzegu. Po przepłynięciu ok 150 m osiąga się głębokość 50 m. Na dalsze wyprawy wypożyczamy łodzie motorowe (z silnikami 4-ro, 9-cio i 15"to konnymi).

Zakwaterowanie :

W dwóch luksusowych hyttach - 100 m od morza (hytt nie widać na pierwszym zdjęciu, zasłania je skala z lewej strony). Każda hytta to 10-cio osobowy dom wyposażony w 5 sypialni 2-osobowych; 2 łazienki z WC i prysznicem, wannę natryskowa, saunę; kuchnie z pełnym sprzętem, zmywarkę do naczyń, ekspres do kawy, kuchenkę mikrofalowa, a także : pralkę, suszarkę do ubrań, TV, video, CD, radio, kominek i grill. Cena wynajmu całej hytty na tydzień od 3 000 NOK Dodatkowo mamy tez małe, samodzielne mieszkanie -apartament 2+2 osobowy w suterenie naszego domu, 20 m od morza.


Hytty


Wejście do wody.

CZEKAMY NA WIEŚCI. RAZ JESZCZE SERDECZNIE DO NAS ZAPRASZAMY !!!