Nurkowanie na świecie

nurkowiska


nurkowanie Chorwacja

Chorwacja nurkowanie

Nurkowanie w Chorwacji staje się coraz bardziej popularne. Budowa autostrady przez Chorwacji spowodowała, że od granicy polskiej można dojechać nad chorwackie wybrzeże w 6-9 godzin, a tam czeka na nas w okresie lata , gwarantowana pogoda, ciepłe morze, smaczne jedzenie i przepiękne widoki.


Egipt nurkowanie

Egipt nurkowanie

Nurkowanie w Egipcie staje się coraz bardziej popularne. Powody: krótki lot, tani kraj, piękna rafa koralowa. Głównie jeździmy do takich miejscowości jak: Hurghada, Sharm, Dahab. Dużą popularnością cieszą się również wyjazdy typu safari nurkowe – gdzie cały tydzień spędzamy na łodzi – w większości są to wygodne łodzie z kabinami dwuosobowymi.


Austria nurkowanie

Austria nurkowanie

Dzięki surowym przepisom ochrony środowiska austriackie jeziora należą do najczystszych wód w Europie i są prawdziwym rajem dla nurków. Fauna i flora austriackich jezior i rzek jest bardzo zbliżona do fauny polskich jezior, możemy spotkać tu: okonie, szczupaki, sumy, małże: szczeżuje wielkie i racicznice, gąbki słodkowodne, pstrągi, kiełbie, słodkowodne ukwiały, raki.


Włochy nurkowanie

Włochy nurkowanie

Włochy to kraj o bardzo rozwiniętym rynku nurkowym, nurkowanie ze sprzętem jak i bezdechowe cieszy się tu bardzo dużym powodzeniem. Nurkować można w Morzu Śródziemnym. Włochy są prawdziwym rajem, dla nurków jaskiniowych - duża ilość jaskiń potrafi zadowolić nawet najbardziej wybrednych.


Czechy nurkowanie

Czechy nurkowanie

To nie jest eldorado dla płetwonurków, ale Svobodne Hermanice pewnie wszyscy znają. Z całą pewnością warto tam pojechać.


nurkowanie Grecja nurkowanie Czarnogóra nurkowanie Francja nurkowanie Niemcy nurkowanie Norwegia nurkowanie Szwecja nurkowanie Hiszpania nurkowanie Portugalia nurkowanie Tajlandia nurkowanie Turcja