E-learning

Darmowe podręczniki nurkowania E-learning


Niniejsze podręczniki mają służyć pomocą początkującym jak i zaawansowanym nurką, mam nadzieje, że poszerzą zakres Waszej wiedzy. Pragnę jednak przestrzec, że nurkowania nie powinniśmy uczyć się z książek. Wiele aspektów wiedzy nurkowej wymaga wcześniejszego komentarza instruktora nurkowania a przede wszystkim jego nadzoru podczas wykonywania ćwiczeń praktycznych. Dlatego, chcąc podjąć naukę nurkowania należy zwrócić się do organizacji nurkowej prowadzącej szkolenie lub bezpośrednio do instruktora nurkowania.

Sprawnie można poruszać się po podręczniku przez otwieranie kolejnych linków. Należy kolejno czytać wszystkie linki zamieszczone w spisie treści i na podstronach (ale tylko jeden poziom, nie odchodzić głębiej na boki - no chyba że mamy brak podstaw). Aby nie zanudzić sprawami sprzętowymi poszczególne działy "techniczne" zostały przedzielone teorią. Powodzenia.

Kolor ramki strony ma znaczenie

Kolor ramki strony sugeruj z jakiego poziomu czytasz materiały. Materiały powinny być w kolorze strony głównej kursu. Może się zdarzyć, że niektóre materiały są z niższego lub wyższego poziomu. Traktuje je wtedy jako powtórkę lub dodatkowy bonus. Doczytaj szczegóły ma stronie kolor ramki strony ma znaczenie.

Spis treści

Dla płetwonurków CMAS

Płetwonurków CMAS odsyłam do kącika cmasowskiego – Kursy CMAS E-Learning.