Współpraca

nurkomania


Pragniemy by strona "NurkoMania " spełniała rolę podręcznika nurkowego dostępnego dla wszystkich, była pomocą dla nurków, zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

Jednak bez pomocy środowiska nurkowego, nie uda się stworzyć naprawdę pełnego podręcznika. Dlatego apeluję do wszystkich nurkujących o pomoc w tworzeniu strony. Możesz pomóc, pomóż.

NURKOMANIA to witryna dla wszystkich zarażonych pasją nurkowania. Strona powstała w 1999r. Strona cały czas jest wzbogacana o nowe tematy, wszystkie nowości są dostępne na stronie o tajemniczej nazwie NOWOŚCI (powinno to znacznie uprościć odszukiwanie nowego materiału). Wszystkim życzymy miłej lektury, a my czekamy na uwagi dotyczące serwisu.

Encyklopedia umożliwia łatwe odszukiwanie poszukiwanych haseł, podręcznik wprowadza w sposób usystematyzowany w następujące tematy: ABC, automaty oddechowe, butle, sprzęt pomocniczy, komputery nurkowe, tabele dekompresyjne, medycyna, znaki nurkowe, locja, jak nurkować z zatrzymanym oddechem (na bezdechu), jak nurkować w górach, pod lodem w jaskiniach. Można również korzystać z indeksu tematów. Przedstawiamy różne systemy szkolenia płetwonurków, wraz z dokładnymi opisami, testy i opinie o sprzęcie nurkowym, opisy miejsc nurkowych. Porady jaki sprzęt kupić.

Pomożemy i doradzimy z kim i gdzie wyjechać na nura a zainteresowani działaniem grupowym znajdą spis klubów i szkół nurkowych w Polsce.

Sami również oferujemy podstawowe i specjalistyczne kursy nurkowe w systemie PADI i CMAS (Kraków - Zakrzówek), będące przepustką lub jej rozszerzeniem do podwodnego świata. Prowadzimy basen z treningiem typowo nurkowym, jak również uczymy pływać z ABC jaki i bez.

Zapraszamy do współpracy

Zapraszam wszystkich do współpracy. Liczymy na pomoc internetowego środowiska nurkowego. Wygląd strony może zależeć od Nas wszystkich, jej atrakcyjność zależy także od Ciebie. Pomóż a może i Ty skorzystasz. Otrzymane informację zamieszczę z poszanowaniem praw autorskich (umieszczenie informacji o autorze lub podanie oryginalnej strony). Wszelkie informacje do zamieszczenia proszę przesyłać na martin@nurkomania.pl

Oczywiście nie chodzi tu tylko o nowy materiał, wszelkie uwagi, te krytyczne jak i pozytywne dotyczące już zamieszczonych stron pozwolą nam opracować je jeszcze lepiej. Nie zawsze przy pierwszym podejściu do danego tekstu uda się wyjaśnić wszystkie niejasności, Wasze pytania i uwagi będą bardzo pomocne.

Materiały tekstowe można przysyłać w formacie HTML lub Microsoft Word. Rysunki najlepiej jako *.cdr lub *.gif, *.jpg. Z wielkością plików graficznych nie należy przesadzać (najlepiej <50kb, nie należy przekraczać 200kb). Ostatecznie możesz wysłać w czym się ma. Jak widzicie nie stawiamy wysokich wymagań.

Warunki współpracy:

  1. Przesyłając materiały, wyrażam zgody na publikowanie materiałów w Internecie i na nośnikach CD w ramach strony "NURKOMANIA" z poszanowaniem praw autorskich.
  2. Jednocześnie oświadczam, iż prezentowane materiały zostały przygotowane przez nadsyłającego (zdjęcia, opisy) i nie naruszają praw autorskich osób trzecich, a ich treść nie narusza dóbr osobistych osób, które zostały na nich przedstawione oraz innych dóbr prawnie chronionych.

Dziękuję wszystkim za merytoryczne uwagi