Advanced Oxygen Provider DAN

Kurs DAN Advanced Oxygen Provider - kurs Zaawansowana Pierwsza Pomoc Tlenowa w wypadkach nurkowych DAN - jest wyższym poziomem szkolenia dla osób, które pomyślnie ukończyły kurs Pierwszej Pomocy Tlenowej w Wypadkach Nurkowych.

Zaawansowany Ratownik Tlenowy


Kurs DAN Advanced Oxygen Provider - kurs Zaawansowana Pierwsza Pomoc Tlenowa w wypadkach nurkowych DAN - jest wyższym poziomem szkolenia dla osób, które pomyślnie ukończyły kurs Pierwszej Pomocy Tlenowej w Wypadkach Nurkowych. Został stworzony w celu nauczenia Ratownika Tlenowego DAN (DAN Oxygen Provider) używania zestawu dodatniego ciśnienia (np. MTV-100) lub/i worka samorozprężalnego (BVM), stosownie do lokalnie przyjętych przepisów i uregulowań. Stanowi zaawansowany poziom szkolenia dla nurków (i wykwalifikowanych osób nie nurkujących) rozwijający umiejętności lepszego rozpoznawania możliwych urazów związanych z nurkowaniem oraz udzielania pierwszej pomocy tlenowej do czasu przybycia służb medycznych lub do chwili ewakuacji poszkodowanego do najbliższego punktu pomocy medycznej.

Cele kursu DAN Advanced Oxygen Provider:

Kurs DAN Advanced Oxygen Provider - kurs Zaawansowana Pierwsza Pomoc Tlenowa w Wypadkach nurkowych DAN - naucza umiejętności i wiedzy koniecznej do wsparcia podstawowej pierwszej pomocy (BLS) i resuscytacji krążeniowo- oddechowej (CPR), w przypadku nie oddychającego nurka, zaawansowanymi technikami resuscytacyjnymi. Kurs podzielony jest na dwie części: obsługa ręcznie sterowanego resuscytatora (MTV) i worka samorozprężanego (BVM). Zależnie od lokalnych przepisów, ratownicy będą uczyli się tylko MTV lub zarówno MTV jak i BVM.

DAN Advanced Oxygen Provider


Obowiązkowe tematy programu nauczania

Sesja teoretyczna:

Rozwijanie umiejętności praktycznych:

Struktura stopni SSI

Kursy DAN

DAN - Divers Alert Network, co dosłownie oznacza Alarmową Sieć dla Nurków. Sprawdź jakie prowadzimy szkolenia.

>DAN BLS

Basic Life Support

Szkolenie stworzone w celu nauczenia umiejętności składających się na podstawowe zabiegi resuscytacyjne.

DAN OFA

Oxygen Provider OFA

Szkolenie mające na celu przedstawienie urazów nurkowych i nauczenie pierwszej pomocy tlenowej w takich przypadkach.